Niskotemperaturowy kocioł c.o. bez podajnika typ GT-KW z rusztem żeliwnym
Kotły centralnego ogrzewania typu GT KW przeznaczone są do spalania węgla kamiennego (paliwo podstawowe) i drewna opałowego (paliwo zastępcze), ogrzewają budynki mieszkalne i przemysłowe. Cechują się niezawodnością i łatwością w obsłudze. Dodatkowe wyposażenie do wyboru to miarownik ciągu lub sterownik z PiD i wentylatorem. Kotły wykonane zostały ze stali kotłowej, co gwarantuje ich wysoką wytrzymałość. Dostępna oferta mocy urządzeń wynosi 7, 10, 15, 20, 25, 30 kW w zależności od zapotrzebowania na ciepło. W kotłach o mocy 10, 15, 20, 25, 30 kW istnieje możliwość zamontowania wentylatora po prawej lub lewej stronie kotła. Kotły w standardzie wyposażone są w: ruszt żeliwny, termomanometr, czujnik c.w.u. oraz zestaw czyszczący, składający się z 3 elementów (szczotka, hak, skrobak). Kotły od mocy 15 kW posiadają także drzwiczki zasypowe skośne.
Jeśli chcesz zamówić – Wypełnij zapytanie ofertowe

 

Niskotemperaturowy kocioł c.o. bez podajnika typ GT-KWR z rusztem wodnym
Kotły centralnego ogrzewania typu GT KWR to urządzenia przeznaczone do ogrzewania budynków użytkowych z możliwością spalania węgla kamiennego, koksu i drewna opałowego. Kotły wykonane zostały ze stali kotłowej, co gwarantuje ich wysoką wytrzymałość. Dodatkowym wyposażeniem urządzenia jest miarownik ciągu lub sterownik z PiD i wentylatorem. W ofercie dostępne są modele kotłów o mocy 11, 17, 22, 27, 33 kW. Istnieje możliwość zamontowania wentylatora po prawej lub lewej stronie kotła. Kotły w standardzie wyposażone są w: ruszt żeliwny, termomanometr, czujnik c.w.u. oraz zestaw czyszczący, składający się z 3 elementów (szczotka, hak, skrobak). Kotły od mocy 17 kW posiadają także drzwiczki zasypowe skośne.
Jeśli chcesz zamówić – Wypełnij zapytanie ofertowe

 

Niskotemperaturowy kocioł c.o. zasypowy bez podajnika typ GT-KWUZ z rusztem żeliwnym
Niskotemperaturowe kotły centralnego ogrzewania typu GT-KWUZ spalają miał węglowy, węgiel kamienny, koks, flot i drewno opałowe. Kotły wykonane zostały ze stali kotłowej, co gwarantuje ich wysoką wytrzymałość. Urządzenia dodatkowo zostały wyposażone w dysze nadmuchowe, które poprawiają jakość spalania i zwiększają wydajność przy zmniejszonym użyciu paliwa. Posiadają też kanał spalinowy w kształcie litery U, co wpływa na zwiększenie powierzchni odbioru ciepła. Istnieje możliwość dolnego i górnego spalania. W przypadku kotła dolnego spalania, rozpalanie następuje od góry. Istnieje możliwość zamontowania wentylatora po prawej lub lewej stronie kotła. Piece w standardzie wyposażone są w zestaw czyszczący, składający się z 3 elementów (szczotka, hak, skrobak).
Jeśli chcesz zamówić – Wypełnij zapytanie ofertowe

 

Niskotemperaturowy kocioł c.o. zasypowy bez podajnika typ GT-KWRUZ z rusztem wodnym
Niskotemperaturowe kotły centralnego ogrzewania typu GT-KWRUZ, spalające miał węglowy, węgiel kamienny, koks, flot i drewno opałowe, to urządzenia, których sprawność cieplna sięga nawet do 78%. Kotły wykonane zostały ze stali kotłowej, co gwarantuje ich wysoką wytrzymałość. W ofercie Galmetu znajdują się do wyboru modele o mocy 17, 22, 35, 50, 70, 100, 150 kW. Kotły tego typu posiadają dysze nadmuchowe, które poprawiają jakość spalania i zwiększają wydajność przy zmniejszonym użyciu paliwa. Standardowe wyposażenie urządzenia to sterownik z PiD, wentylator, czujnik c.w.u., szczotka do czyszczenia, hak, szuflada na popiół oraz termometr. Istnieje możliwość dolnego i górnego spalania. W przypadku kotła dolnego spalania, rozpalanie następuje od góry. Istnieje możliwość zamontowania wentylatora po prawej lub lewej stronie kotła.
Jeśli chcesz zamówić – Wypełnij zapytanie ofertowe

 

Niskotemperaturowy kocioł c.o. bez podajnika typ GT-KWR ST z rusztem wodnym i mechanicznym rusztem ruchomym
Kotły c.o. typu GT-KWR ST przeznaczone są do ogrzewania budynków użytkowych. Dokładniejsze spalanie możliwe jest dzięki ruchomemu rusztowi mechanicznemu do oczyszczania z popiołu rusztu wodnego. Kocioł posiada powiększoną komorę spalania zapewniającą dłuższą stałopalność. Paliwem podstawowym jest węgiel kamienny, ale zastępczo można spalać także drewno opałowe, ekogroszek oraz paliwa o większych gabarytach dzięki powiększonym drzwiczkom załadowczym ze zsypem skośnym. Kotły posiadają korpus ze stali kotłowej 6 mm (21, 27, 33 kW) i 5 mm (11, 16 kW), co wpływa na ich wysoką wytrzymałość. Kocioł posiada możliwość zamontowania zestawu nadmuchowego ze sterownikiem ST PiD lub LUKSUS PiD albo miarkownika ciągu. Oferowany zakres mocy 11, 16, 21, 27, 33 kW. Istnieje możliwość zamontowania wentylatora po prawej lub lewej stronie kotła. Wyposażone są w standardzie w czujnik c.w.u., okrągły wylot spalin oraz zestaw czyszczący (szczotka, hak, skrobak).
Jeśli chcesz zamówić – Wypełnij zapytanie ofertowe

 

Niskotemperaturowy kocioł c.o. bez podajnika typ GT KDS z rusztem żeliwnym
Kotły centralnego ogrzewania typu GT KDS dedykowane są do spalania drewna opałowego, zastępczo mogą spalać także węgiel kamienny. Ogrzewają budynki mieszkalne i przemysłowe. Cechują się niezawodnością i łatwością w obsłudze. Dodatkowe wyposażenie do wyboru to miarownik ciągu lub sterownik z PiD i wentylatorem. Kotły wykonane zostały ze stali kotłowej, co gwarantuje ich wysoką wytrzymałość. Dostępna oferta mocy urządzeń wynosi 17, 23, 30, 35 kW w zależności od zapotrzebowania na ciepło. W kotłach istnieje możliwość zamontowania wentylatora po prawej lub lewej stronie kotła. Kotły w standardzie wyposażone są w: ruszt żeliwny, termomanometr, czujnik c.w.u. oraz zestaw czyszczący, składający się z 3 elementów (szczotka, hak, skrobak). Kotły posiadają drzwiczki zasypowe skośne oraz okrągły wylot spalin.
Jeśli chcesz zamówić – Wypełnij zapytanie ofertowe

 

Ekologiczny, niskotemperaturowy kocioł c.o. z podajnikiem typ EKO-GT KWP, KWP M, KWP SCS9H / 0835 / BNT 2650 F
Kotły centralnego ogrzewania typu EKO-GT KWP, KWP M oraz KWP S przeznaczone są do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych. Przystosowane zostały do wysokoefektywnego spalania ekogroszku, miału lub pelet w zależności od typu produktu. To urządzenia spełniające wymagania Programu Ograniczenia Niskiej Emisji, co oznacza, że ich szkodliwość wobec środowiska jest minimalna. Kotły wykonane zostały ze stali kotłowej, co gwarantuje ich wysoką wytrzymałość. Zasobniki na paliwo pokryte są wewnątrz i na zewnątrz emalią proszkową. Kotły w standardzie wyposażone są w czujnik pogodowy oraz w zestaw czyszczący składający się z 3 elementów (szczotka, hak, skrobak). Posiadają także popielnik. Istnieje możliwość rozbudowy do 5 modułów sterujących zaworem trójdrogowym. Dostępne są modele o mocy 12, 17, 25 i 30 kW.
Kotły EKO-GT KWP i KWP M spełniają wymagania najwyższej (5 klasy) wg normy PN EN 303-5:2012. Świadectwo badań kotła c.o. EKO-GT KWP i KWP M
Jeśli chcesz zamówić – Wypełnij zapytanie ofertowe

 

Ekologiczny, niskotemperaturowy kocioł c.o. z podajnikiem typ EKO-GT KWPU, KWPU M
Ekologiczne, niskotemperaturowe kotły typu EKO-GT KWPU oraz KWPU M przeznaczone są do spalania ekogroszku (KWPU), a także mieszanki miału węglowego z ekogroszkiem (KWPU M). Ogrzewają budynki w sposób ekonomiczny, zapewniając duże oszczędności. Spełniają wymagania Programu Ograniczenia Niskiej Emisji. W zależności od typu kotła moc grzewcza może wynosić od 40 do 150 kW. Piece wyposażone zostały w funkcjonalny sterownik kotła z PiD, co czyni je urządzeniami nowoczesnymi i niezawodnymi. Kotły wykonane zostały ze stali kotłowej, co gwarantuje ich wysoką wytrzymałość. Zasobniki na paliwo pokryte są wewnątrz i na zewnątrz emalią proszkową. Kotły w standardzie wyposażone są w czujnik pogodowy oraz w zestaw czyszczący składający się z 3 elementów (szczotka, hak, skrobak). Istnieje możliwość rozbudowy do 5 modułów sterujących zaworem trójdrogowym.
Jeśli chcesz zamówić – Wypełnij zapytanie ofertowe

 

Ekologiczny, niskotemperaturowy kocioł c.o. z podajnikiem typ EKO-GT KWP2, KWP2 M, KWP2 S
Kotły centralnego ogrzewania typu EKO-GT KWP2, KWP2 M, KWP2 S ogrzewają mieszkania, domy i inne budynki użytkowe w sposób wyjątkowo ekologiczny. Do wyboru w naszej bogatej ofercie podajnik prosty lub skośny, palenisko stałe bądź obrotowe, oferowane moce: 16, 22 lub 28 kW. Kotły wykonane są ze stali kotłowej, co gwarantuje ich wysoką wytrzymałość. Zasobniki na paliwo pokryte są wewnątrz i na zewnątrz farbą proszkową. Kotły w standardzie wyposażone są w ruszt żeliwny, zestaw nadmuchowy, moduł sterujący siłownikiem zaworu 3- i 4- drogowego, termomanometr, czujnik pogodowy oraz w zestaw czyszczący składający się z 3 elementów (szczotka, hak, skrobak). Posiadają także popielnik.
Jeśli chcesz zamówić – Wypełnij zapytanie ofertowe

 

Ekologiczny, niskotemperaturowy kocioł c.o. z podajnikiem typ EKO-GT KWPD, KWPD M, KWPD S
Kotły centralnego ogrzewania typu EKO-GT KWPD, KWPD M, KWPD S charakteryzują się sprawnością cieplną wynoszącą aż do 84 %. Działają w sposób ekonomiczny, nie narażając użytkowników na wysokie koszty. Kotły wykonane zostały ze stali kotłowej, co gwarantuje ich wysoką wytrzymałość. Zasobniki na paliwo pokryte są wewnątrz i na zewnątrz emalią proszkową. Piece wyposażone zostały w funkcjonalny sterownik kotła z PiD, który ułatwia obsługę, a także stanowi o innowacyjności urządzenia. Istnieje możliwość rozbudowy do 5 modułów sterujących zaworem trójdrogowym. Dostępna oferta mocy to 16, 22 lub 28 kW. Kotły w standardzie posiadają czujnik pogodowy oraz zestaw czyszczący składający się z 3 elementów (szczotka, hak, skrobak). Wyposażone są także w popielnik.
Jeśli chcesz zamówić – Wypełnij zapytanie ofertowe

 

Ekologiczny, niskotemperaturowy kocioł c.o. z podajnikiem typ EKO-GT KWP2 R z palnikiem rynnowym
Kotły c.o. typu EKO-GT KWP2 R ogrzewają mieszkania, domy i inne budynki użytkowe w sposób wyjątkowo ekologiczny. Posiadają podajnik prosty oraz palnik rynnowe, oferowane moce: 16, 22 kW. Kotły wykonane są ze stali kotłowej, co gwarantuje ich wysoką wytrzymałość. Zasobniki na paliwo pokryte są wewnątrz i na zewnątrz farbą proszkową. Kotły w standardzie wyposażone są w ruszt żeliwny, zestaw nadmuchowy, moduł sterujący siłownikiem zaworu 3- i 4- drogowego, termomanometr, czujnik pogodowy oraz w zestaw czyszczący składający się z 3 elementów (szczotka, hak, skrobak). Posiadają automatyczną zapalarkę.
Jeśli chcesz zamówić – Wypełnij zapytanie ofertowe

 

Ekologiczny, niskotemperaturowy kocioł c.o. z podajnikiem typ EKO GT-KPP do spalania pelet
Kotły typu EKO GT-KPP zostały wyposażone w samoczyszczący palnik rynnowy z nowoczesnym sterownikiem z algorytmem PID. Palnik ten charakteryzuje się prostą konstrukcją i niezawodnością w działaniu. Kotły tego typu to energooszczędne urządzenia przeznaczone do efektywnego spalania pelet, które ogrzewają wydajnie i ekonomicznie – osiągana sprawność cieplna to 92 %. Wykonane zostały ze stali kotłowej 5 mm, co gwarantuje ich wysoką wytrzymałość. Zasobnik na paliwo o pojemności 200 dm³ pokryty jest wewnątrz i na zewnątrz farbą proszkową. Kotły w standardzie wyposażone są w zestaw czyszczący, składający się z 3 elementów (szczotka, hak, skrobak) oraz popielnik. W ofercie znajdują się modele o mocy 16, 20 i 25 kW.
Spełniają wymagania najwyższej (5 klasy) wg normy PN EN 303-5:2012 oraz Programu Ograniczenia Niskiej Emisji (PONE). Świadectwo badań kotła c.o. EKO-GT KPP
Jeśli chcesz zamówić – Wypełnij zapytanie ofertowe